Запорізькі комунальники продовжують доглядати за територією парків і скверів

30.08.2023

Запорізькі комунальники продовжують доглядати за територією парків і скверів

Так, сьогодні зранку «зеленбудівці» викосили газони по вул. Запорізькій, що в Олександрівському районі, а також провели обрізування кущів на Майдані Героїв, що у Вознесенівському. Тут також провели щоденний догляд за квітниками. Навели порядок й у парку Трудової Слави, попрацювали вздовж бульвару Шевченка.

У Шевченківському районі пропололи пристовбурні лунки дерев та кущів по вул. Іванова, а також привели до ладу зелені зони по вул. Чарівній.

Джерело: zp.gov.ua


 
Додати коментар
Ім'я
Коментар

Коментарії:

немає коментарів
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |