Свежие новости

Як у Запоріжжі зустрічали потяг єднання «Труханівська Січ»

13.10.2017

Як у Запоріжжі зустрічали потяг єднання «Труханівська Січ»

Сьогодні о 7-й годині ранку до Запоріжжя прибув потяг єднання «Труханівська січ», який урочисто зустріли на залізничному вокзалі «Запоріжжя-1.

«Петр Іванович Синенко, батько загиблого Героя Небесної сотні Сергія Синенко, привітав гостей на запорізькій землі. Гарною українською музикою та співами гостей вітали юні бандуристки музичної школи N5, та учні ліцею «Елінт» ( бивша СШ96). Від гостей, подякував за щиру та теплу зустріч Юрій Аксенин, син Героя Небесної сотні із Чернівців» — про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці Евгения Капля.

Варто зазначити, что акцію ініційовано волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної Єдності з метою сприяння консолідації суспільства, піднесення патріотичного духу громадян, розвитку волонтерського руху, розвінчування міфів російської пропаганди, активізації міжрегіонального співробітництва, зокрема з реалізації культурних, освітніх та інформаційних проектів, спрямованих на налагодження діалогу та зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів держави у справі розбудови в Україні.

Источник: akzent.zp.ua


 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |