Як у Запоріжжі працює громадський транспорт після скорочення комендантської години

02.03.2024

Як у Запоріжжі працює громадський транспорт після скорочення комендантської години

Нагадаємо, з 1 березня у Запоріжжі та Запорізькому районі обласна влада скоротила термін комендантської години. Тепер комендантська година триває з 00.00 до 05.00 години – на території Запоріжжя та територіальних громад, які входять до складу Запорізького району.

За інформації управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міськради, робота трамвайних, тролейбусних та автобусних маршрутів комунального підприємства «Запоріжелектротранс» з урахуванням зміни комендантської години у Запоріжжі, не змінилась. Робота транспорту  запланована з 5:10 до 22:00:

тролейбусні маршрути:

трамвайні маршрути:

автобусні маршрути:

— №7; №17; №18; №29; №34; №34а; №38 (рейси); №39; №56; №59; №72; №86; №94; №98 (рейси з кінцевою зупинкою «вул. Гарнізонна»)…

Додамо, що восени та влітку минулого року — до зимового розширення комендантскої години — транспорт працював до 22.30., а не до 22.00.

Час роботи транспорту вказано з урахуванням часу заїзду до місць зберігання рухомого складу. Тобто, після 21 години своєго номера трамвая або автобуса (вже не кажучи про тролейбус) можна не дочекатися.

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в