Влада Запоріжжя запевняє, що бореться з забруднювачами повітря

29.05.2023

Влада Запоріжжя запевняє, що бореться з забруднювачами повітря

Влада Запоріжжя запевняє, що бореться з забруднювачами повітря, але ситуація, на думку містян, стає дедалі гірше.

«Питання смороду у запорізькому повітрі – це питання, яке ніхто не замовчує, яке ніхто не залишає без уваги і над вирішенням якого усі активно і згуртовано працюють», — намагається довести на своєму ТК в.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв.

За його словами,  на нараді в обласній прокуратурі міські чиновники разом з представниками обласної військової адміністрації, правоохоронних органів, екоінспекції, Держпродспоживслужби, обласного центру контролю та профілактики хвороб, громадськості та науковцями обговорили питання протидії правопорушенням у сфері охорони атмосферного повітря.

Де ж результати, а не обговорення?

«Наша співпраця вже дає результати. Сьогодні представники поліції та прокуратури у рамках кримінального провадження провели обшук у горе-підприємця на вулиці Базовій та вилучили ту саму піч з відходами, яка всіх нас труїла», — зробив реляцію Куртєв та оприлюднив місце злочину та ту саму піч.

Запоріжці можуть самі зробити висновки щодо якості повітря та роботи влади…

Нагадаємо, у зв’язку з воєнним станом було прийнято рішення про заборону відкриття сезону на пляжних об’єктах у Запоріжжі.

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |