В окупованому Бердянську російські окупанти встановили мобільний крематорій

02.07.2023

В окупованому Бердянську російські окупанти встановили мобільний крематорій

У Запорізькій області російські вояки активно використовують мобільні крематорії.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Кремація загиблих російських військовослужбовців проводиться без їх ідентифікації та обліку.

«Окупанти щодня зазнають значних втрат, які намагаються приховати, продовжують застосовувати традиційну російську практику позбавлення родин загиблих пільг та компенсацій, розрекламованих російською пропагандою», – йдеться у повідомленні.

Встановлено, що один з таких крематоріїв у режимі 24/7 наразі працює на території Бердянського порту. На даний час кремації підлягають близько 50 тіл загиблих російських військовослужбовців, які нещодавно були доправлені з районів ведення бойових дій до місцевого моргу.

Нагадаємо, після вибухів у Бердянську 30 червня кадирівці, яких багато останнім часом у місті, отримали наказ пересуватися містом лише у цивільному одязі. Про це повідомили у телеграм-каналі партизанського руху «АТЕШ».

Источник: forpost.media


 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |