У Запоріжжі презентували книжку коміксів «Мій батько повернувся з війни». Фото

19.09.2023

У Запоріжжі презентували книжку коміксів «Мій батько повернувся з війни». Фото

Сьогодні у бібліотеці прифронтового Запоріжжя відбулась презентація книжки коміксів «Мій батько повернувся з війни». Її створили ветерани АТО з Миколаєва та бійці ЗСУ, які й тепер боронять Україну від нацистів з московії.Презентував громадськості книжку голова Запорізького об’єднання ветеранів АТО Михайло Пірог, який у 2015-16 роках воював на сході нашої країни проти московських загарбниках.

У виданні у доступному стилі показано, що відчуває людина, яка повернулась з війни.«І це не обов’язково стосується тільки чоловіки це стосується і дівчат, які захищають і перебувають в бойовій обстановці. Книга дуже красива дуже проста в сприйнятті», — наголошує Михайло.
Адже на його думку вона ставить на меті донести всім бажаючим простими картинками і текстом наскільки важливо проявляти повагу до тих наших героїв та героїнь які зараз боронять державу.

«Мова — це зброя! На передовій вона визначає свій чи чужий. І одразу стає зрозуміло, де наші хлопці та дівчата А де — ворог», — резюмує Михайло Пірог…

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в