
У Запоріжжі кошенятко впало у 3-метровий сміттєпровід — фото09.09.2023 ![]() Мешканці житлового будинку в Шевченківському районі міста звернулися за допомогою до рятувальників ГУ ДСНС у Запорізькій області. На місці події вони встановили, що у сміттєпровід глибиною три метри впало кошеня. Жителі не могли самостійно врятувати маленьку тваринку, тому звернулися за допомогою, повідомляє пресслужба відомства. За допомогою мотузки вдалося витягти пухнастика. На щастя, він не постраждав. Джерело: forpost.media |
Свежие новости
Пресс-релизы
|
Коментарії:
немає коментарів