У катівнях в тимчасово окупованому Енергодарі перебуває близько сотні місцевих мешканців - мер

18.09.2023

У катівнях окупантів в тимчасово захопленому Енергодарі Запорізької області перебуває близько сотні місцевих мешканців, з них - близько двох десятків атомників.

Про це розповів мер міста Дмитро Орлов.

За словами міського голови, ця цифра періодично змінюється, адже декого військові відпускають через 1-2 тижні, а декого тримають у полоні місяцями.

Джерело: panoptikon.org


 
Додати коментар
Ім'я
Коментар

Коментарії:

немає коментарів
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |