У бою з російськими нацистами загинув співзасновник Запорізької взуттєвої фабрики

20.11.2023

У бою з російськими нацистами загинув співзасновник Запорізької взуттєвої фабрики

Під час виконання бойового завдання загинув військовослужбовець із Запоріжжя Володимир Гіба. Його позивний був — Джан (Друг). Як на війні так і в житті.

Так згадує свого друга Андрій Разумовський. «Майже рік війни ми були поруч, їздили в гості, зустрічались в полях та на дорогах, будували плани на після війни…, а в вересні мене перевели на інший напрямок. Але, зв’язок залишився, Вова продовжував підбадьорювати нашу маленьку військову групу кумедними відосами… до самої загибелі», — написав Андрій Разумовський.

Як повідомила на своїй сторінці у соцмережі голова правління Укрлегпром Тетяна Ізовіт, сумна подія  сталася 13 листопада.

Володимир Миколайович Гіба – співзасновник Запорізької взуттєвої фабрики «МІДА», був членом правління в Українській Асоціації підприємств легкої промисловості. З перших днів повномасштабного вторгнення став на захист країни:

«Він був неймовірно позитивною, професійною, врівноваженою людиною, яка була закохана в життя! Висловлюємо щире співчуття та розділяємо скорботу і біль рідних, друзів, колег!», – зазначила Тетяна Ізовіт у дописі.

«Віддавши життя за захист своєї країни, Гіба Володимир Миколайович залишиться невмирущим героєм в серцях всіх, хто його знав і поважав. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким, які відчувають цю велику втрату. Нехай вічна і світла пам’ять буде світити як символ його відданості і мужності», — йдеться у дописі пресгрупи фабрикі «МІДА».

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |