Ситуація на Запоріжжі щодо російського вторгнення станом на 2 березня

02.03.2024

Ситуація на Запоріжжі щодо російського вторгнення станом на 2 березня

Нацистські війська росії 738 добу ведуть повномасштабну збройну агресію проти України. Бійці ЗСУ та інших військових підрозділів знищують живу силу та техніку армії рф на півдні Запорізького краю.

У ранковому звіті Генштабу ЗСУ повідомляється, що на Оріхівському напрямку Запорізької області ворог наступальних (штурмових) дій не вів. Але противник і надалі ігнорує закони та звичаї війни, використовує тактику терору, завдає ударів, здійснює обстріли як військових, так і цивільних об’єктів.

За інформації Запорізької ОВА, ворог завдав впродовж доби 306 ударів по 6 населених пунктах Запорізької області. Рашисти гатили з авіації по Новоданилівці, Роботиному та Малій Токмачці, атакували 79 безпілотниками Гуляйполе, Малинівку, Новоданилівку, Левадне, Роботине й Малу Токмачку, а також здійснили 6 РСЗВ-обстрілів Роботиного та Новоданилівки.

218 артударів прийшлися по території Гуляйполя, Роботиного, Малинівки, Малої Токмачки, Новоданилівки й Левадного.

Надійшло 26 повідомлень про руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури. Інформація про постраждалих не надходила.

Нагадаємо, на Запоріжжі ЗСУ «будують» для окупантів дорогу в один кінець. Дивимось

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в