Щодо ситуації на Запорізькому напрямку

10.10.2023

Щодо ситуації на Запорізькому напрямку

Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:

- Як інформує Генштаб, Сили оборони України продовжують наступальну операцію на Мелітопольському напрямку, виснажують ворога, завдають загарбникам втрат в живій силі і техніці, крок за кроком звільняють тимчасово окуповані території та закріплюються на досягнутих рубежах. Протягом минулої доби стримали ворога в районі села Левадне.

Окупанти не припиняють обстрілювали міста та села, що неподалік лінії бойового зіткнення. Вчора від ворожих авіаційних ударів постраждали Мала Токмачка та Роботине. Загалом за добу правоохоронці задокументували 29 повідомлень про руйнування житла та об’єктів інфраструктури у Пологівському і Василівському районах.

Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.

Перемога України – невідворотня.

Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!

Слава Україні!

Героям слава!

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |