Щодо ситуації на Запорізькому напрямку

05.10.2023

Щодо ситуації на Запорізькому напрямку

Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:

- За повідомленням Генштабу, українські воїни на Мелітопольському напрямку продовжують ведення наступальної операції, виснажують ворога, завдають загарибникам втрат в живій силі і техніці, поступово звільняють тимчасово окуповані території та закріплюються на досягнутих рубежах. Минулої доби наші захисники та захисниці успішно відбили атаки противника в районах Новодарівки, Вербового та Роботиного.

Окупанти продовжують обстріли населених пунктів, що на лінії вогню. Вчора завдали авіаційних ударів по Малій Токмачці, Оріхову та Роботиному. Загалом до Головуправління Нацполіції надійшло 19 повідомлень про руйнування будинків та об’єктів інфраструктури у Пологівському і Василівському районах.

Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.

Перемога України – невідворотня.

Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!

Слава Україні!

Героям слава!

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |