СБУ встановила склад однієї із «виборчих комісій» рф, яка діяла на ТОТ Запоріжжя

27.05.2024

СБУ встановила склад однієї із «виборчих комісій» рф, яка діяла на ТОТ Запоріжжя

Служба безпеки встановила колаборантів, які співпрацювали з агресором на ТОТ Запорізької області під час проведення фейкових виборів «депутатов законодательного собрания и муниципальных образований», які проходили у вересні 2023 року.

Усі вони входили до складу так званої виборчої комісії «Приморского муниципального округа»,», яку рашисти створили у захопленому Бердянському районі. Встановлено особи голови та членів псевдоустанови, які наразі переховуються від правосуддя на тимчасово окупованій частині території Запорізької області.

За даними слідства, під час перебування на «посадах» вони організували проведення незаконних виборів. Під час передвиборчої компанії вони масово агітували своїх односельчан підтримати фейкові вибори і «проголосувати» на користь потрібного кандидата.

Безпосередньо в день незаконного «волевиявлення, фігуранти робили дворові обходи приватних осель з «виборчими урнами» та фейковими бюлетенями. Під час таких рейдів вони, будучи у супроводі озброєних загарбників, збирали «голоси» за визначених кандидатів.

«Наразі слідчі Служби безпеки заочно повідомили фігурантам про підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 111-1 (участь в організації та проведенні незаконних виборів на тимчасово окупованій території, вчинене за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України Зловмисники перебувають у розшуку. Їм загрожує до 10 років ув’язнення», — повідомили у пресгрупі УСБУ в Запорізькій області.

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |