На Запоріжжі окупанти продовжують звозити «гастролерів» з рф, ? ЦНС

13.09.2023

На Запоріжжі окупанти продовжують звозити «гастролерів» з рф, ? ЦНС

У Запорізькій області місцеве населення відмовляється працювати на окупантів, а тому росіяни змушені звозити робочу силу з рф.

Про це повідомили в Центрі національного спротиву.

Значна кількість населення виїхала ТОТ, а місцеві, що залишились на окуповані території принципово не співпрацюють з ворогом. Таким чином росіянам доводиться знаходити додаткову робочу силу з самої росії.

Джерело: panoptikon.org


 
Додати коментар
Ім'я
Коментар

Коментарії:

немає коментарів
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |