На Запоріжжі місцеві мешканці можуть залишитись без хліба: подробиці…

06.07.2022

Мешканці тимчасово окупованого Мелітополя можуть залишитися без хліба. Про ситуацію в місті розповів міський голова Іван Федоров.

Нагадаємо, на минулому тижні в результаті ворожих дій було пошкоджено магістральний газопровід неподалік від села Мирне, що у Пологівському районі області. Через пошкодження сьогодні вже відсутнє газопостачання в Оріхівському районі.

Крім того, в найближчі дні також через це пошкодження газопостачання може зупинитись й у Мелітополі, Енергодарі, Василівці, Дніпрорудному та решті населених пунктів Василівського та Мелітопольського районів. Окупанти не дають змоги аварійним службам провести відновлювальні роботи.

За словами Івана Федорова, газу в трубі залишилось на декілька днів. Якщо аварію не вдасться ліквідувати, мешканців Мелітополя чекають не лише побутові проблеми, а й повне зупинення роботи підприємств харчової промисловості.

Зокрема, не зможуть працювати цехи, де випікається хліб для мешканців Мелітополя. Аналогічна ситуація може відбутись й в інших населених пунктах.

Джерело

Источник: subbota.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в