На окупованій частині Запорізької області росіяни посилили перевірки

10.11.2023

На окупованій частині Запорізької області росіяни посилили перевірки

На тимчасово окупованих територіях частини Запорізької та Херсонської областей російські війська посилено перевіряють телефони місцевих мешканців. Шукають партизан.

Зокрема, росіян цікавить, які саме телеграм-канали читають жителі ТОТ, повідомляє Центр національного спротиву.

«В межах останніх, росіяни посилили перевірки телефонів українців, зокрема на тимчасово окупованих територіях Херсонщини та Запоріжжя. Так, окупантів цікавлять телефони українців й Telegram-канали на які вони підписані, — йдеться у повідомленні.

Перевірки проводяться вибірково. Наявність російського паспорта не рятує від перевірок. Тому українців закликають ретельно чистити мобільні телефону.

На головній — фотоілюстрація

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |