На блокпосту Запорізької області окупанти розстріляли два авто з цивільними: серед постраждалих — діти

21.03.2022

На блокпосту Запорізької області окупанти розстріляли два авто з цивільними: серед постраждалих — діти

Сьогодні, 21 березня, в Малинівці окупанти розстріляли з автоматичної зброї два легкових автомобілі з цивільними. Про це повідомило командування південного угрупування військ. Повідомляється, що люди евакуювались з тимчасово окупованої території гуманітарним коридором. Постраждалі розповіли, що вони проїхали російський блокпост у бік Полтавки де нікого не було. Однак за 100 метрів від нього машини почали стріляти російські солдати, які зайняли село.

Поранень зазнали двоє малолітніх дітей, три жінки та чоловік. Дорослих стабілізували у лікарні селища Покровського. Туди їх доправили військові медики запорізької тероборони. Дітей терміново відправлено до Запорізької обласної дитячої лікарні.

Источник: subbota.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |