Модульне містечко продовжує приймати вимушених переселенців

20.06.2024

Модульне містечко продовжує приймати вимушених переселенців

Нині на території модульного містечка, яке було відкрите ще у 2015 році, проживає понад 250 людей. З них понад 70 проживали тут ще до повномасштабного вторгнення. Серед мешканців – як жителі Донецької та Луганської областей, так і жителі тимчасово окупованих територій Запорізької області.

Наразі в модульному містечку 18 вільних місць. Сьогодні умови проживання вимушених переселенців оглянула секретар міської ради Регіна Харченко.

- З початком повномасштабного вторгнення містечко для вимушено переміщених осіб стало більш затребуваним. Зараз тут проживає більше 250 вимушених переселенців. Створені всі умови, аби тут могли проживати цілі родини. Нині подбали про заміну бойлера в одному з гуртожитків, адже техніка, яка тут є, використовується постійно й періодично потребує заміни. Будемо допомагати й надалі, - наголосила Регіна Харченко.

Самотні люди проживають у модулях-гуртожитках. Для родин надають сімейні блоки. Кожен будиночок оснащених усім необхідним для проживання та в достатній кількості забезпечені побутовою технікою. Встановлення та обслуговування проводять фахівці КП «Запоріжремсервіс», на балансі якого й знаходиться місце компакного проживання.

- У нас йде постійна ротація техніка. Людей тут проживає багато, тож потреба у є завжди. Так, зокрема, в одному з гуртожитків вийшов з ладу бойлер на 200 літрів. Ним користуються декілька родин, тож виникали певні незручності. Нині ми маємо можливість замінити бойлер, бо отримали новий, тож мешканці будуть з гарячою водою, - розповів заступник директора КП «Запоріжремсервіс» Сергій Білоус.

Техніку, яка виходить з ладу, оперативно замінюють. Допомагає і міська влада, і міжнародні партнери. Надають електроплити, бойлери, пральні машини, холодильники тощо. Техніку замінюють на більш сучасні моделі, або ті, які є більші за місткістю.

Від початку повномасштабного вторгнення модульне містечко прийняло понад 2000 людей. Загалом нині у Запоріжжі є 9 комунальних місць компактного проживання для вимушених переселенців. Також функціонують шелтери, якими опікуються благодійні організації.

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |