Міські служби ліквідовують наслідки атаки

30.10.2025

Міські служби ліквідовують наслідки атаки

У результаті ворожої атаки 30 жовтня постраждали житлові в одному з районів міста. За станом на 7:00 30 жовтня зафіксовано значно пошкоджено гуртожиток. Також постраждали 5 багатоповерхівок. У них є вибиті вікна, пошкоджені балкони. В одному приватному будинку вибито вікна, пошкоджено покрівлю. Постраждали нежитлові будівлі.

Фахівці районної адміністрації продовжують обстеження прилеглих територій з метою виявлення пошкоджених об’єктів.

Для усунення наслідків задіяні фахівці КП «Запоріжремсервіс», ДСНС, Міської спеціалізованої аварійно-рятувальної служби, КП «Титан», КП «ЕЛУАШ», спеціалісти районної адміністрації, управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради, департаменту соціального захисту населення міської ради. Допомогу надають благодійні організації.

Розгорнуто палатки міської ради, де консультують людей, фіксують пошкодження житла. Працюють два «Пункти незламності».

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |