Свежие новости
Пресс-релизы

Майже 200 запорізьких дітей з інвалідністю пройшли реабілітацію

14.02.2020

У 2019 році за програмою “Реабілітація дітей з інвалідністю” з державного бюджету було виділено 3,6 млн гривень. Ці кошти було спрямовано на реабілітацію 197 дітей Запорізької області з дитячим церебральним паралічем.

Цього року на реабілітацію можуть направлятися усі діти з інвалідністю різних нозологій, у яких є медичні показання згідно з індивідуальною програмою реабілітації. Це стало можливим завдяки внесенню у грудні 2019 року змін до Постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю”.

Для направлення на реабілітацію дитини з інвалідністю один із батьківчи її законний представник має звернутися до місцевого управління соціального захисту населення із заявою про направлення дитини до реабілітаційної установи. У заяві потрібно зазначити інформацію про вибрану реабілітаційну установу та додати перелік документів передбачених Постановою.

На сайті Мінсоцполітики розміщений перелік закладів, які надають реабілітаційні послуги:

  • Перелік реабілітаційних установ сфери управління Міністерства соціальної політики України та сфери управління органів соціального захисту населення державної та комунальної форми власності, в яких надаються послуги із комплексної реабілітації (абілітації);
  • Перелік реабілітаційних установ, закладів охорони здоров’я.

За даними Департаменту соціального захисту населення ОДА, наразі в Запорізькій області проживає понад 6,5 тисяч дітей з інвалідністю.

Источник: VМесте


 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |