Колишній воєнком допомагав ухилянтам із оформленням фіктивної інвалідності

02.03.2024

Колишній воєнком допомагав ухилянтам із оформленням фіктивної інвалідності

«Кому війна, а кому мати рідна», – цей принцип діяв за всіх часів, і нинішнє російсько-українське протистояння не могло стати винятком.

У Запоріжжі до суду направлений обвинувальний акт стосовно колишнього воєнкома за фактом зловживання впливом (ч. 3 ст. 369-2 КК України).

За даними слідства, ексвійськовий, а нині керівник громадської організації, пропонував чоловікам призовного віку свої послуги в оформленні фіктивної інвалідності.  За грошову винагороду він пообіцяв вирішити з працівниками медзакладу Запоріжжя питання щодо лікування «хворого» без відповідних на те показників та отримання «правильного діагнозу» для подальшого встановлення групи інвалідності.«Чоловіка було викрито під час одержання частини обумовленої суми в розмірі 10 тис. грн, ще 11 тис. він отримав раніше. Під час обшуку домоволодіння підозрюваного правоохоронці виявили та вилучили майже 1,3 млн грн,  294 тис. дол. США, 11,7 тис. Євро, півкілограма золота 999 проби тощо», — повідомили у Запорізькій окружній прокуратурі..****.Нагадаємо, європейські партнери допоможуть облаштувати у Запоріжжі житло для переселенців...

Нагадаємо, Європарламент проголосував за новий фонд допомоги Україні на 50 млрд. євро.

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в