Афиша Запорожья
Добавить афишу
Полезные ссылки
Мы рекомендуем

Кохання крізь віки. Концерты

Театр им. Магара
пр. Соборный, 41

24 октября, среда
18:00

У всі часи музика народжувалась у серці людини, коли виникало найромантичніше з почуттів – Кохання... Його вогонь надихав творця до написання шедеврів, які крізь віки продовжують вражати мелодійністю, емоційністю, музичною красою.

Лейтмотивом концерту є історії кохання – від романтичного Венеціанського балу та дуелей за даму серця до історії, в якій кров вирує під палким сонцем Іспанії, де під ритми фламенко закохані кружляють у вирі пристрастей, а величний тореадор в оточені магічних красунь сяє в променях слави…

Кохання крізь віки через найвеличнішу музику кохання, яка не залишить байдужим жодного слухача: від чарівних пасажів Антоніо Вівальді до унікального виконавця ХХ століття Майкла Джексона, від пристрасної іспанської музики до магічного Френка Сінатри, від сумного саундтреку з кінофільму «Список Шиндлера» до творів сучасного українського гурту «The Hardkiss».

У театралізованому концерті «Кохання крізь віки» беруть участь артисти вокалу, драми, балету, оркестру театру. Феєричною окрасою виконання музичних творів оркестром театру  стануть його провідні виконавиці Ксенія Кізюн (скрипка), Інна Михайленко (віолончель).


Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |