Афиша Запорожья
Добавить афишу
Полезные ссылки
Мы рекомендуем

Гурт «Один в каное». Концерты

Краеведческий музей
ул. Троицкая, 29

10 марта, суббота
19:00

Нестандартна історія гурту демонструє, як музика, що відмовилась від атрибутів та стереотипів відчизняного музичного бачення, знаходить свого слухача та збирає повні зали прихильників.

Гурт Один в каное утворився у 2010-му році у Львові, тоді ж музиканти зіграли свій перший сольний концерт, після чого почали активно гастролювати, знані як гурт без жодних студійних записів. Гурт побував з сольними концертами у більшості великих міст України, виступав у Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Росії, Молдові, Польщі, взяв участь у багатьох фестивалях. Сучасний склад колективу творять вокалістка Ірина Швайдак, гітарист Устим Похмурський та сесійний барабанщик Ігор Дзіковський.

У 2016-му році Один в каное випустив деб’ютний альбом, який вмістив в себе творчий доробок музикантів за шість років існування.

Зараз гурт готує новий повноформатний альбом, вихід якого запланований на початок 2018-го року. Нове музичне звучання, тексти, як досвід та філософський підхід до усього уже звучать за зачиненими дверима.

Тож 10-го березня в Краєзнавчому музеї Запоріжжя гурт Один в каное зіграє для своїх слухачів музику, якої ніхто ще не чув.


Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |