misto.zp.ua

Примхи погоди: усе під контролем

Після сильних опадів у вигляді снігу (16-18 грудня 2009 року та 03 лютого 2010 року) у Кам'янсько-Дніпровському районі висота снігового покрову   у середньому сягнула до 30-60 см., - повідомляє відділ з надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

12.02.10 у зв'язку з підвищенням температури повітря виникла надзвичайна ситуація з підтопленням житлових будинків, закладів освіти. Так у місті Кам'янка-Дніпровська по вул. Набережна було підтоплені 6 житлових будинків (міською радою, МКП «Водоканал» негайно проведено роботу по відкачці води), у Благовіщенській загальноосвітній школі спостерігається просідання підлоги в холі біля колон, яке перевищує 100мм, інтенсивне збільшення кількості та розміру тріщин, в тому числі і наскрізних, зовнішніх та внутрішніх несучих стін, руйнування цегляної кладки у вигляді мережі тріщин на всю висоту приміщення, які розпочинаються з верхньої частини будівлі. Ширина тріщин на стінах під дахом досягає розмірів близько 10 мм. Наявність тріщин зафіксовано між залізобетонними плитами перекриття та в місцях опирання плит перекриття на стіни, деформація та розтріскування мозаїчного покриття полу на першому поверсі

Із-за сильних снігопадів 03.02.10 року порушені покрівлі Кам'янсько-Дніпровського районного Будинку культури та Кам'янсько-Дніпровського районного історико-архіологічного музею і негайно потребують капітального ремонту.  

Значно піднявся рівень ґрунтових вод у межах сіл  Дніпровка,  Нововодяне, Новодніпровка, де рівень води у деяких підвальних приміщеннях  сягнув 20-50 см. Загалом рівень ґрунтової води у зазначених селах на даний час сягає від 1метри до 2,5 метри від рівня землі.

Згідно «Плану дій управлінь,  відділів  райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій щодо пропуску льодоходу, повені та паводків у Кам'янсько-Дніпровському районі на 2010 рік», та з метою попередження  надзвичайної ситуації було своєчасно проведено обстеження узбережжя акваторії Каховського водосховища, річці Білозерка, ставків, Білозерського лиману, гідроспоруд та меліоративних систем, які знаходяться в зоні впливу шкідливої дії льодоходу, повені та паводків. За результатами обстеження своєчасно було відкачено воду з Білозерського лиману до мінімальної відмітки, що на даний час врятувало район від затоплення територій.

Створено оперативний штаб з пропуску льодоходу, повені та паводків, організовано цілодобове чергування служб, постійно ведеться спостереження за рівнем ґрунтових вод. Узгоджено графіки скиду води зі ставків.

Гідроспоруди та меліоративні системи, які знаходяться в зоні впливу шкідливої дії льодоходу, повені та паводків  на даний час працюють у звичному режимі. Для зниження рівня води працюють свердловини  вертикального дренажу.

Встановлено оптимальний режим роботи Білозерської насосній станції. Для підтримання  необхідного рівня води зараз працює 1 із 2 перекачувальних насосів потужністю 5 м³/с кожен.

На даний час надзвичайна ситуація щодо підтоплення території району   знаходиться під особливим контролем штабу та відповідних служб.

ЗТ-IНФО


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

prself.com | 22.10 2012 в 18:55
Уважаемые работодатели и молодые люди, ищущие работу! Предлагаем посетить наш сайт . Здесь вы сможете оценить будущего работника как профессионала и как человека, видя фото и видеоотчеты результатов его работы. Вы сможете не только размещать ваши вакансии и резюме, но и создавать свои фото и видео обзоры товаров, услуг, мероприятий, которые привлекут внимание не только соискателей, но и потребителей. Желаем Вам финансовых успехов. С уважением,

Лента статей
ПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМІГМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИMISTO.ІНФОРМІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Екатерина Щербань, главный редактор газеты Знамя Труда«Знамя труда» – это общественно-политический еженедельник, газета о людях и для людей. И, несмотря на довольно консервативное название, газета продвинутая и креативная. У нас работает молодой и сплоченный коллектив, который старается выпускать качественную и интересную газету. Мы всегда к чему - то стремимся и не останавливаемся на достигнутом.  
«Знамя труда» - одна из первых в нашем районе начала переход к цветным страницам. Возможно,  по меркам городских газет, это немного, но для района с населением в 38 тысяч человек – это достаточно хороший показатель. Как и  самый высокий реальный тираж нашей газеты среди периодических изданий нашего района. Мы всегда находимся в постоянном поиске, ищем, экспериментируем, набиваем шишки, ошибаемся, но никогда не стоим на месте. Это не наш стиль жизни!

С уважением,
главный редактор Екатерина Щербань

Контакты

Адрес редакции:
71300, Запорожская область, г. Каменка-Днепровская, ул. Первомайская 7а
Главный редактор:
Екатерина Щербань
Телефоны:
8 (06138) 2-13-20, 2-31-59
Интернет-сайт:
www.znamyatruda.ucoz.ru
E-mail:

Подписной индекс:
95289

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в