misto.zp.ua

Запоріжжя знову зазнало ракетного удару: пошкоджені будівлі і автомобілі

Запоріжжя знову зазнало ракетного удару: пошкоджені будівлі і автомобілі

 

Під ранок 26 вересня ворог здійснив чергову ракетну атаку на Запоріжжя

Повітряна тривога була недовгою: сигнал прозвучав о 4.24, а відбій — о 4.54. На жаль, під час неї до міста прилетіли ворожі ракети.

«Внаслідок ворожого обстрілу ушкодження отримали житлові будинки, в яких повилітали вікна, освітній заклад та заклад охорони здоров‘я.

Також постраждав гаражний кооператив. Там сталася пожежа, ушкоджено автомобілі», — повідомив у телеграм-каналі о 07.01 секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

Якщо ваша оселя теж зазнала руйнувань, повідомляйте про це на 15-80.

Повідомлення про черговий ракетний удар рашистів з“явилося о 7.29 у телеграм -каналі голови Заплорізької ОВА Олександра Старуха.

«Сьогодні ворог завдав ракетного удару по обласному центру та по селищу в Запорізькому районі.

За попередньою інформацією, постраждалих немає.

Руйнувань зазнали об’єкти інфраструктури. Внаслідок атаки, виникли пожежі. На місці подій працюють рятувальники та усі відповідні служби.

Терор ворога став системним. Будьте уважні. Завжди дотримуйтесь правил повітряної тривоги», — говориться у повідомленні.

 Ирина ЕГОРОВА


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ДІТИ ЗАПОРІЖЖЯІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯПОЗИЦІЯМІГMISTO.ІНФОРММЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Областна газета «Індустріальне Запоріжжя» плюс «Панорама» - єдина щоденна газета: виходить 4 рази на тиждень та 16 – на місяць всього за 6,95!
У ній - всі події міста та області, по Україні та у світі, корисні поради, новини культури та спорту. Передплатники газети тричі на рік беруть участь у акціях із цінними подарунками.

Контакты

Адреса редакції:
69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в