![]() Лента статей
• Делать прививку нельзя игнорировать: как уберечься от вирусов взрослым [06.04.18]
• Як писати про непрості теми? Школа толерантності для журналістів та журналісток (і не тільки них) [26.03.18] • Людина для людини: у Запоріжжі відкрилась виставка про діяльність Червоного Хреста в Україні [25.03.18] • Продюсерка запорізької філії НСТУ Наталія Андреєва – про зміни на головному регіональному телеканалі [20.03.18] • Сортування сміття: навіщо, як і для кого? [17.03.18] • Розробник FreshFood_ZNU прочитав студентам лекцію про міфи здорового харчування [07.03.18] • Сергій Жадан: «Говорити про війну, що триває, – величезний ризик» [06.03.18] • Відома дослідниця презентувала в Запоріжжі книжку про українок в ГУЛАГу [05.03.18] • Ведуча «112 Україна» Євгенія Скорина: «Журналіст має знати. І має знати більше» [03.03.18] • У Запоріжжі презентували книжку про АТО, написану відомим військовим лікарем [02.03.18] Про СМИ
Студентський інформаційний портал «Пороги» - це цікаво й корисно, це креативно й актуально, це гостро й оперативно. «Пороги» - це погляд запорізького студентства на молодіжні проблеми. Це репортажі з мистецьких акцій і спортивних подій, інтерв’ю з неординарними людьми, це матеріали, що зацікавлять молодого науковця, майбутнього студента, творчу людину. «Пороги» - це ресурс для тих, хто шукає себе, хто хоче писати, кого турбує молодь Запоріжжя. «Пороги» - для тих, хто думає і хоче знати. Контакты
Адреса: Телефон: Сайт: E-mail: |
Ведуча «112 Україна» Євгенія Скорина: «Журналіст має знати. І має знати більше»Минулого тижня ведуча телеканалу «112 Україна» Євгенія Скорина завітала в гості до студентів факультету журналістики Запорізького національного університету. Шість років тому Євгенія сама отримала тут диплом і невдовзі після випуску поїхала підкорювати київські редакції.
Журналістка поділилась з нинішніми другокурсниками деякими лайфхаками, що допоможуть провести з максимальною користю роки навчання в виші та досягти успіху в обраній професії.
Якщо вас цікавить політика, то читайте більше про події в країні, розберіться в її політичному устрої, вчіть закони і копайте набагато глибше, ніж це можливо. З будь-якими посадовцями й політиками треба тримати вухо гостро: вони можуть недоговорювати важливу інформацію, часом перекручувати її, уникати відповідей на важливі питання. Щоб вивести таких співрозмовників на чисту воду, треба бути добре озброєним фактами.
Сама Євгенія віддає перевагу «Українській правді», «Дзеркалу тижня», «Голосу Америці», де пишуть класні інтерв’ю, і «Стране». Головне – стежити за об’єктивністю подачі та сприйняття інформації. Саме тому Женя рекомендує зіставляти факти з «Української правди» та «Страны», щоб побачити інший погляд на одну й ту саму ситуацію. Це запорука неупередженості.
За роки навчання в університеті потрібно навчитися гарно та якісно подавати інформацію. «Глядач це полюбляє», – стверджує ведуча. Для того, щоб навчитися журналістській майстерності, треба ретельніше обирати місця виробничої практики. Такі, де вам не просто поставлять добру оцінку в щоденник, а допоможуть «поставити» голос, «відшліфують» тембр та чіткість мови, навчать структурувати інформацію.
По-перше – це сприяє саморозвитку. По-друге, людина озброєна знаннями – непереможна. Журналіст повинен знати всі свої права та обов’язки. Надзвичайно необхідні йому знання та розуміння законів, особливо якщо доводиться працювати з політиками.
У журналістиці спокій – це вже половина успіху. Адже трапитися може будь-що: сьогодні ви не порозумілись з редактором, завтра гість покине студію під час прямого ефіру, післязавтра в програми паде рейтинг. Щоб працювати в таких умовах (ще й при постійній конкуренції за глядача!) – треба зберігати спокій і добре робити свою справу. Наталія Хамраєва * Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции. |
Комментарии:
нет комментариев