Афиша Запорожья
Добавить афишу
Полезные ссылки
Мы рекомендуем

Bilka Pop-Art. Выставки

Гостиница «Интурист»
ул. Победы, 70Б

7 октября - 8 октября
19:00-22:00
7 октября - 8 октября
19:00-22:00

Сучасне мистецтво саме себе повторює і вмирає. А потім оживає і змушує нас переживати. Нажаль, поп-арт і стріт-арт в Україну дісталися з запізненням, але тим краще ми можемо зараз ним насолоджуватися. 7 і 8 вересня вперше відбудеться виставка картин запорізького стріт-арт художника Тараса Білки Bilka Pop-Art.

21 робота виконана в суміші стилів stencil-art і spray-art. Це суміш кількох стилів сучасного вуличного мистецтва. 21 портрет світових ікон музики.

Трішки про техніку виконання. Для створення кожної роботи від початку береться фотографія і домальовуються тіні різних об’єктів. Після чого створюється малюнок на кількох листах, тіні на яких вирізають скальпелями і макетними ножами для дрібної роботи. Відтак кожна картина розбивається на трафарети-слої. Наде деякими картинами через деталізовану роботу довелося працювати впродовж 5 місяців (як портрет Джона Леннона чи Джима Гендрікса).

В основі кожної роботи полягає не тільки творча складова, а й ручна механічна. Власне, в цьому і полягає весь поп-арт, адже картини потім можна повторити, не обмежуючи окремий портрет ексклюзивністю.

21 робота малювалася впродовж майже трьох років і це перша виставка Білки.

На виставці буде презентовано портрети: Мерлін Монро, Бітлз, Луїса Армстронга, Честера Беннінгтона, Майкла Джексона, Боба Марлі, Девіда Боуї, Елвіса Преслі, Джима Гендрікса, Матісьяху, Емі Вайнхауз, Курта Кобейна, Тома Йорка та інших.


Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |