Афиша Запорожья
Добавить афишу
Полезные ссылки
Мы рекомендуем


100 років служіння людям. Выставки

ЗОУНБ
пр. Соборный, 142

Сегодня, до 21 апреля
режим закладу

Виставка висвітлює історію розвитку та діяльності Міжнародного руху Червоного Хреста від заснування і до сьогодення, розповідає про звитягу трудових буднів, героїзм під час воєнних баталій, жертовності під час ліквідації природніх і техногенних катастроф.  Розкриває основні засади та принципи, якими керуються волонтери та співробітники Червоного Хреста.

Особливий наголос зроблено на діяльність Товариства Червоного Хреста України.

Серед експонатів виставки представлені речі, що використовувались волонтерами в роботі, речі, які в екстремальних умовах були їхнім єдиним захистом, а також інформативні, періодичні, літературні та фотоматеріали. Відвідувачі матимуть змогу ознайомитись з законодавчими та нормативними документами, біографіями визначних діячів руху, матеріалами з Міжнародного гуманітарного права.

Товариство Червоного Хреста України, згідно з опитуванням, організація, що користується найбільшою довірою серед вітчизняних громадських і благодійних організацій. Протягом 2018 року  відзначатиметься сторіччя діяльності Червоного Хреста України, серце якого – волонтери і співробітники. Це 100 років підтримки тих людей, які потребують допомоги, 100 років добра, 100 років милосердя.

В заході приймуть участь Голова Запорізької обласної організації ТЧХ України Оксана Леонидівна Бекетова та волонтери.


Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |