Афиша Запорожья
Добавить афишу
Полезные ссылки
Мы рекомендуем

Загублена любов. Театры

Театр им. Магара
пр. Соборный, 41

23 июня, суббота
18:00

Український актор і драматург І. А. Тогобочний (1862-1933) створив понад 30 п'єс, що неодноразово йшли на професійних та аматорських театральних сценах. Чимала частина доробку І. Тогобочного - це інсценізації української класики. Серед них - написана на основі творів Т. Г. Шевченка п'єса "Мати-наймичка". Вона користується популярністю і сьогодні, адже жіноча доля, сімейні стосунки, "соціальна нерівність" і морально-етичні закони суспільства - це ті проблемні питання, що будуть актуальними завжди. В нашому театрі "Мати-наймичка" була поставлена двічі (1970, 1996).

В новій постановці за цією п'єсою виразно звучить одна з найголовніших і найпрекрасніших тем мистецтва - тема Любові. Любові, що живе в серцях людей та керує їхніми вчинками. Любові, що губить життя людини і рятує його, любові, що завдає болю і дарує радість. Так сталося, що любов молодої красуні Ганни принесла їй багато нещастя: коханий зрадив її і покинув, а на руках лишився син-безбатченко. В очах людей і власних батьків Ганна - збещещена покритка, що не варта й доброго слова. Здавалось би, її доля відома наперед... Але одного дня Ганна залишає своє дитя під хатою бездітного подружжя, а трохи згодом сама наймається робітницею до цієї сім'ї…

Сумна жіноча доля і щаслива сімейна ідилія, комічні моменти життя і глибокі переживання, життєва правда і романтизація - все це в мелодрамі "Загублена любов"!


Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |