Афиша Запорожья
Добавить афишу
Полезные ссылки
Мы рекомендуем

Сад кохання. Театры

Театр им. Магара
пр. Соборный, 41

12 января, пятница
18:00

Що може бути краще оперети напередодні Нового року? Тільки святковий концерт «Новорічний вечір оперети "Сад кохання"»! Такого ще не було! Всього за один вечір Ви зможете побачити і почути найкращі фрагменти зі знаменитих творів Абрахама, Легара, Оффенбаха, Кальмана, Лоу, Дунаєвського... Цього вечора на зустріч з героями улюблених оперет ми запрошуємо  шанувальників музики і поціновувачів театру, всіх-всіх запорожців і гостей нашого міста, щоб разом відсвяткувати Новий рік, щоб разом зустріти його з посмішкою і чудовим настроєм.

До речі, панове, квитки на «Новорічний вечір оперети "Сад кохання"» можна піднести в якості новорічного подарунка - таке привітання допоможе розповісти про свої почуття дорогій Вам людині, адже оперета - це завжди історія кохання...

Завітайте на святковий концерт «Новорічний вечір оперети "Сад кохання"» і гарний настрій не залишить більше Вас! У виконанні солістів-вокалістів і акторів нашого театру прозвучать фрагменти з оперет «Герцогиня із Чикаго», «Бал у Савої», «Маріца», «Червона калина», «Тітка Чарлея», «Женихи»


Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |