Афиша Запорожья
Добавить афишу
Полезные ссылки
Мы рекомендуем


Лига смеха: Загорецька Л.С. - Стоянівка - Луганська збірна. Концерты

Лига Смеха - это новый проект, новые лица и новые звезды. В нем принимают участие самые опытные и самые талантливые коллективы со всей Украины.

«Загорецька Людмила Степанівна» (Львів) - сформувалася в 2011 році, як збірна НУ “Львівська Політехніка”. З самого початку вирішили створити альтернативу класичному західно-українському гумору.

«Стоянівка» (Молдова) - Наша команда називається Стоянівка. Таку назву, тому що живемо в селі Стоянівка, яке знаходиться на Півдні Молдови. Наше село сьогодення! В тому сенсі, що воно реально є на карті, а другий сенс, що воно живе і чисте, в тому сенсі, що чистоту душі людської … в загальному я вас заплутав, але в цьому є якась логіка. Приблизно так само виступає наша команда – заплутано, але в цьому є якась логіка. І утворилася Стоянівка (про команду) теж природним шляхом. Ми завжди хотіли всім доводити, що ми є, що ми існуємо, ось подивіться на нас, хотіли щоб нас побачили всі, щоб всі знали про те, які ми – Стояновці. Навіщо? Не знаю … Ось такими народилися.

«Луганська збірна» - класична команда «Ліги сміху» зі своїм «луганським» колоритом, яка знайома глядачеві не тільки по своїм яскравим червоним штанців, а й ще по своїм яскравим номерами. Команда утворилася злиттям декількох колективів, тому вона і називається «збірна», а так як всі команди з Луганська, то вона ще й називається «Луганська».


Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |